Nositelé žlutého trikotu pro nejúspěšnější žáky

Allal Sofia, za 1. místo v celostátní soutěži ve francouzštině.....ve šk. roce 2016/17

Banat Viktor, za příkladné chování, vztah ke spolužákům, plnění školních i mimoškolních povinností.....ve školním roce 2017/18

Blažek Filip, příkladný přístup k plnění školních povinností, skvělé vystupování, dokumentace školních akcí.....ve šk. roce 2011/12

Brávek Šimon člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Bronček Samuel, za skvělé a vyrovnané studijní výsledky a ochotu pomáhat svému okolí.....ve školním roce 2017/18

Columby Alex, za vynikající reprezentaci školy v jazykových soutěžích, za výborné studijní výsledky a přístup k práci.....ve šk. roce 2015/16

Columby Nikola, 2. v celopražském kole soutěže v angličtině.....šk. rok 2011/12

Cuhra Jan, za vzornou reprezentaci školy v přírodovědných a sportovních soutěžích, za příkladné chování.....ve školním roce 2017/18

Cuhra Vojtěch, za vynikající reprezentaci školy v přírodovědných soutěžích a sportu, za skvělé vystupování.....ve šk. roce 2015/16

Čislák Kristián člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Čtvrtníčková Anna Mercedes, za výborné studijní výsledky spojené s bohatou mimoškolní činností v oboru zpěv a divadlo.....ve školním roce 2017/18

Danilin Nikita, 3. na ME v teakwondu družstev.....šk. rok 2011/12

Fišerová Sára, za její vstřícnost, kamarádskost, ochotu pomoci.....ve školním roce 2017/18

Georgieva Viktoria, mistryně ČR ve WUSHU.....ve šk. roce 2014/15

Habartová Rut, vítězka ústředního kola soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2009/10

Hammerschmied Šimon člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Harapát Jakub, reprezentant ČR ve stolním tenise.....ve šk. roce 2009/10

Herrmannová Anna, vítězka evropské kvalifikační soutěže v klasickém baletu.....ve šk. roce 2009/10

Holubová Sabina, mistryně ČR v synchronizovaném plavání.....ve šk. roce 2009/10

Horáčková Tereza, úspěšná řešitelka celopražského kola olympiády v přírodopise.....ve šk. roce 2012/13

Horálková Ester, úspěšná reprezentantka školy v matematických soutěžích.....ve šk. roce 2016/17

Huy To Guang člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Hyklová Barbora, 1. v obvodním kole soutěže v anglickém jazyce.....ve šk. roce 2012/13

Charvát Radislav člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Iurchenko Maksymilian za 2. místo v ústředním kole mladých fyziků.....ve školním roce 2017/18

Jančaříková Blanka, mistryně ČR ve volejbale..... ve šk. roce 2009/10

Jelínek Tomáš, za jeho vstřícnost, kamarádskost, ochotu pomoci.....ve školním roce 2017/18

Jeřábková Anna, za 1. místo na mistrovství Evropy ve WUSHU.....ve šk. roce 2015/16

Jiráčková Kateřina, 3. v celopražském kole olympiády v dějepise.....ve šk. roce 2012/13

Kalendová Klára, mistryně ČR, Evropy a světa ve sportovním aerobiku, za účast v projektu "Kdo jiný".....ve šk. roce 2016/17

Kasalý Matyáš člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Kavčiak Lukáš, reprezentant školy v mnoha vědomostních soutěžích, vynikající žák.....ve šk. roce 2013/14

Klimková Valentýna, za 2. místo na mistrovství republiky a v závodě olympijských nadějí ve veslování, za účast v projektu "Kdo jiný".....ve šk. roce 2016/17

Korladinov Viktor, za vynikající reprazentaci školy v matematických soutěžích.....ve šk. roce 2015/16

Korladinova Diana, 1. - 6. v krajském kole matematické olympiády.....ve šk. roce 2014/15

Kosmáková Eliška, 2. v ústředním kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2011/12

Krejčíř Libor, 1. v ústředním kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2014/15

Kuchun Michal člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Kůtová Daniela, za úspěšnou reprezentaci v školních olympiádách, za příspěvek do publikace "Praha ve 100 slovech".....ve šk. roce 2016/17

Ledecká Ester, reprezentantka ČR v lyžování a snowboardingu.....ve šk. roce 2009/10

Macháček Samuel, za 3. místo na mistrovství ČR v plavání

Marvan David člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Matulová Lucia, 1. - 6. v krajském kole matematické olympiády.....ve šk. roce 2014/15

Morávek Filip člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Němečková Daniela, mistryně ČR v moderní gymnastice.....ve šk. roce 2011/12.....ve šk. roce 2014/15

Neřold Šimon, za vynikající studijní výsledky.....ve školním roce 2017/18

Pěnička Matěj, za 1. místo na mistrovství ČR (Matěj byl vybrán i do "All star" týmu) ve florbalu.....ve šk. roce 2016/17

Pogrebniak Vladyslav, příkladná reprezentace školy v soutěžích všeho druhu.....šk. rok 2011/12

Pravda Kryštof, 1. místo v obvodním kole matematické polympiádě kategorie Z6, 10. místo v přeboru ČR družstev v šachu.....ve šk. roce 2013/14

Rajniš Timotej, 2. v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....šk. rok 2012/13

Ramadani Vanesa, 1. v obvodním kole soutěže v němčině i angličtině.....šk. rok 2011/12

Rudakova Elizaveta, vítězka školních kol matematických soutěží, příkladný přístup k plnění školních povinností.....ve šk. roce 2014/15

Rudolfová Johanka, za 2. místo v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....ve školním roce 2017/18

Salátová Alena, za příkladný přístup ke studiu.....ve školním roce 2017/18

Seböková Nikola, 1. a 2. místo na MČR 2012 a 2011 ve veslování, 3 zlaté na Mistrovství Vltavy.....ve šk. roce 2013/14

Schlöglová Barbora, za vynikající reprazentaci školy v matematických soutěžích.....ve šk. roce 2015/16

Schwamová Natálie, celostátně i mezinárodně úspěšná klavíristka a výborná studentka.....ve šk. roce 2013/14

Skalová Marie, vítězka soutěže Matematický klokan.....ve šk. roce 2009/10

Smoliarová Sára, 2.  v mezinárodní klavírní soutěži Amadeus.....ve šk. roce 2009/10

Sorokolit Yulia, 3. v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2013/14

Sovička Troy člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Staněk Robin, vítěz evropského tenisového Masters.... ve šk. roce 2009/10

Strejc Radovan člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Svobodová Ema, za účast v projektu "Kdo jiný".....ve šk. roce 2016/17

Štágl Dominik člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Tichá Alžběta, za 1. místo v celostátním kole soutěže Matematický klokan

Vácha Robert, za vynikající reprezentaci školy v jazykových soutěžích, za výborné studijní výsledky a přístup k práci.....ve šk. roce 2015/16

Váchová Aneta, 2. v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2011/12

Vojtíšek Tomáš, účastník celostátních kol literárních a recitačních soutěží, kameraman školních akcí.....ve šk. roce 2013/14

Vykydalová Sára, 1. v obvodním kole soutěže v německém jazyce.....ve šk. roce 2012/13

Wirth Oskar, vítěz mnoha soutěží ve veslování (Rennérův mem., Šedův mem.).....ve šk. roce 2014/15

Zloch Oto člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18

Židlický Zbyněk člen florbalového týmu SSK Future, vítěze ligy mladších žáků pro oblast Praha a Střední Čechy.....ve školním roce 2017/18