Učitelský sbor

 

Ředitel školy: Petr Tlustý
Zástupce ředitele: Dagmar Sejkorová
Zástupce ředitele pro I. Stupeň v budově Vojtěšská: Renata Nechanická
Zástupce ředitele pro II. Stupeň - jazykové třídy v budově Uhelný trh: Ivana Limburská
Vedoucí školní družiny: Kateřina Strnadlová
Výchovní poradci: budova Vojtěšská Renata Nechanická
Uhelný trh Ivana Limburská
Hospodářka školy: Jana Charvátová
Vedoucí ekonom: Jana Hesová
   
Budova Vojtěšská 13:  
   
1.B Jaroslava Hanková
1.C Jitka Uhlíková
1.D Radka Hánová (NJ)
2.B Ilona Dufková
2.C Daniela Tatíčková
2.D Lucie Kirova
3.A Petr Šunda
3.C Alena Čižinská
3.D Radek Alferi
4.A Hana Novotná
4.B Pavla Houštecká
4.C Markéta Kopřivová
5.A Ivana Kolouchová-Petráňová (FJ)
5.B Jan Krčmář
5.C Tereza Cachová (AJ)
   
  Danielle Ch. Gigon Krejčí (FJ, NJ)
  Renata Nechanická (M, TV)
  Barbora Kupková (AJ)
  Veronika Pelnářová (AJ)
  Mária Vučková (AJ)
  Kateřina Wolfová (NJ)
   
Vychovatelky školní družiny:  
1.B Věra Chaloupková
1.C Lenka Klánová
1.D Jana Hatáková
2.B Tereza Marková
2.C Jana Chittendenová
2.D Kateřina Strnadlová
3.A + ½ 3.C Iva Násadníková
3.D + ½ 3.C Eva Hacmacová
4.A + ½ 4.B Daniela Rýdlová
4.C + ½ 4.B Tereza Votýpková
   
Správní zaměstnanci:  
školník, topič: Jan Oswald
Úklid: Vladimíra Ondruchová
Vrátnice: Paní Žánová
   
Budova Uhelný trh 4:  
   
1.A Dana Černá
2.A Martina Fričová (I.st.,TV)
3.B Helena Kramešová (I.st.)
4.D Naděžda Krátká (I. st.)
5.D Jana Macháčková (I. st., IKT)
5.E Jana Borůvková (I. st.)
6.A Magdalena Kašpaříková (ČJ, AJ, VV, IKT)
6.B Eva Wolfová (ČJ, ČSP, VKO)
6.C Tomáš Sekan (D, Z, TV)
6.D Dagmar Wegnerová (Z, TV)
7.A Roman Hlávka (M)
7.B Hana Vojtová (D, ČJ)
7.C Diana Dvořáková (M, CH, PŘ)
7.D Kateřina Wolfová (ČJ, NJ, VkO, ČSP, OV)
8.A Veronika Jedličková (AJ, TV, VkO)
8.C Jana Svobodová (PŘ, CH, VKZ)
8.D Iva Sochorová (FJ, VKO, ČSP)
9.A Petra Ročková (ČJ)
9.B Markéta Šafránková (FJ, Z)
   
  Věra Dvořáková (AJ)
  Roman Elner (D, ČSP)
  Ivana Faměrová (AJ, TV)
  Libuše Fürbachová (NJ)
  Roman Haas (HV)
  Jana Hesová (FY, ČSP)
  Hana Jiránková (M)
  Zdena Klímová (AJ)
  Martina Kočová (NJ, TV)
  Barbora Křivská (VV)
  Ivana Limburská (M)
  Eva Lukášová (VV, ČSP, IKT)
  Eva Obermaierová (AJ)
  Marie Pancířová (M, FY, ČSP)
  Veronika Pelnářová (AJ)
  Monika Pokorná (FJ)
  Eva Rothová (TV, AJ)
  Dagmar Sejkorová (M, VL,PČ)
  Petr Tlustý (NJ, IKT)
   
   
  Dana Jeníkovská
  Lenka Drahorádová
  Veronika Šafaříková
   
Správní zaměstnanci:  
Hospodářka školy: Jana Charvátová
školník, topič: Josef Frk
Administrativní pracovník: Michal Tomášek
Hlavní účetní: Jana Bendová
  Věra Šilerová