Učitelský sbor

 Školní rok 2021/2022 

Ředitel školy:

Petr Tlustý

Zástupce ředitele:

Ivana Limburská

Zástupce ředitele v budově Vojtěšská:

Renata Nechanická

Vedoucí školní družiny:

Kateřina Strnadlová

Vedoucí klubu

Dana Jenikovská

Výchovný poradce: budova Vojtěšská

Renata Nechanická

Výchovný poradce: budova Uhelný trh

Diana Dvořáková

Přihlášky na střední školy

Veronika Jedličková

Školní psycholog

Šárka Gabrielová

Dvojjazyčný školní asistent: budova Vojtěšská

Luboš Vanka

budova Uhelný trh

Karel Dáňa

Asistent pedagoga: budova Vojtěšská

Kateřina Dlouhá

 

Svitlana Holub

 

Anna Oswaldová

 

Monika Pacáková

 

Štěpánka Vinařová

budova Uhelný trh

Dan Ježil

 

Denisa Odehnalová

 

Renata Oravcová

 

Monika Yilmaz

Hlavní hospodářka školy:

Jana Svobodová

Ekonomické zázemí v budově Vojtěšská

Anna Oswaldová

Vedoucí ekonom:

Jana Hesová

 

 

Budova Vojtěšská 13:

 

 

 

1.A

Jana Borůvková

1.B

Magdalena Fenclová

1.C

Daniela Tatíčková

1.D

Lucie Kirova

2.A

Lenka Drahorádová

2.B

Jaroslava Hanková

2.C

Jitka Uhlíková

2.D

Dana Černá

3.A

Helena Kramešová

3.B

Ivana Petráňová (FJ)

3.C

Jan Krčmář

3.D

Maria Rechnerová

4.A

Markéta Kopřivová

4.B

Petr Šunda

4.C

Hana Novotná

4.D

Radek Alferi

 

 

 

Danielle Ch. Gigon Krejčí (FJ, NJ)

 

Renata Nechanická (M, TV)

 

Martina Pettey (AJ)

 

Petr Tlustý (NJ)

 

Mária Vučková (AJ)

 

 

 

 

Vychovatelky školní družiny:

 

1.B + 1/3 1.A

Kristýna Kolářová

1.C + 1/3 1.A

Kateřina Komárková

1.D + 1/3 1.A

Kateřina Strnadlová

2.A

Daniela Rýdlová

2.B

Jitka Bartáková

2.C

Lenka Klánová

2.D

Veronika Šafaříková

3.A + 1/3 3.C

Denisa Frídová

3.B + 1/3 3.C

Lea Kotrhouzová

3.D + 1/3 3.D

Petra Mudráková

4.A

Jolana Bohdanová

4.B

Tereza Votýpková

4.C

Hana Novotná

 4.D

Věra Chaloupková

 

 

Správní zaměstnanci:

 

školník, topič:

Jan Oswald

 

 

Budova Uhelný trh 4:

 

 

 

5.A

Martina Fričová (I.st.)

5.B

Gwendoline Manová Hall (FJ,AJ)

5.C

Lenka Rudhardtová (ČJ,NJ)

5.D

Lucie Kroupová (FJ,AJ)

6.A

Eva Wolfová (ČJ,VKO,ČSP)

6.B

Alena Čižinská (I. st.)

6.C

Eliška Rožďalovská (AJ,NJ,ČSP)

6.D

Magdalena Kašpaříková (ČJ,VV)

7.A

Dagmar Wegnerová (Z,TV)

7.B

Markéta Šafránková (FJ,Z)

7.C

Jaroslav Máslo (Z,TV)

7.D

Hana Vojtová (ČJ,D)

8.A

Jana Macháčková (M)

8.B

Roman Hlávka (M,IKT)

8.C

Tomáš Sekan (D,Z,TV)

8.D

Diana Dvořáková (M,CH)

9.A

Jana Svobodová (PŘ,CH,VKZ)

9.B

Veronika Jedličková (AJ,VkO)

9.C

Hana Dejmková (ČJ,FJ)

9.D

Petr Sviták (FY,PŘ,VkZ)

 

 

 

Adam Balaštík (TV,Z)

 

Benoit Beuzon (FJ)

 

Roman Elner (D)

 

Libuše Fürbachová (NJ)

 

Roman Haas (HV)

 

Jana Hesová (FY,ČSP)

 

Nitish Jain (AJ)

 

Hana Jiránková (M,ČSP)

 

Lukáš Kobrle (FY,ČSP)

 

Martina Kočová (NJ,TV)

 

Barbora Křivská (VV)

 

Ivana Limburská (M)

 

Eva Lukášová (VV,ČSP,IKT)

 

Vojtěch Novotný (AJ)

 

Eva Obermaierová (AJ)

 

Marie Pancířová (M,FY,ČSP)

 

Richard Peters (AJ)

 

Monika Pokorná (FJ,TV)

 

Katharina Reusch (NJ)

 

Petra Ročková (ČJ)

 

Jorga Wittlichová (AJ,VkO)

 

 

 

 

Správní zaměstnanci:

 

Hospodářka školy:

Jana Svobodová

školník, topič:

Michal Tomášek

Administrativní pracovník:

Michal Tomášek

Hlavní účetní:

Jana Bendová

 

Věra Šilerová