Aktuality

Výsledky zápisu do prvních tříd

Výsledky zápisu do prvních tříd pro školní rok 2018/19. Do 14. 5. 2018 prosím potvrďte na prihlasky@branajazyku.cz, že Vaše dítě do první třídy skutečně nastoupí.

Korespondenti z Nimes v Praze

Korespondenti z Nimes v Praze Na začátku dubna jsme přijali korespondenty z partnerského města Nimes v jižní Francii. Dvacet jedna dětí z 8. B a 8. C společně se svými rodiči se velmi zodpovědně postaralo o francouzské žáky, kteří často poprvé vycestovali mimo domov. Během týdne se velmi skamarádili, prožili mnoho společných chvil. Navštívili společně Terezín, o víkendu připravili zajímavý program. Ke konci pobytu nás přijala na radnici paní radní pro školství Eva Špačková, která velmi podpořila výměnné zájezdy dětí ZŠ Brána jazyků, vyzdvihla jejich význam pro rozšíření jazykových znalostí, kulturního rozhledu, všeobecných dovedností a pro rozvoj a upevnění mezilidských vztahů a přátelství odlišných kultur. Čas plyne rychle a francouzské i české děti se těší na brzké setkání v červnu v Nimes. Markéta Šafránková, vedoucí zájezdu

Fotokroužek vystavuje v Tescu - My na Národní třídě!

Fotokrouže zapůjčil Tescu - My na Národní třídě v Praze 1 portrétní fotografie do výlohy v přízemí domu u hlavního vchodu vpravo. Fotografie jsou oboustranné a k vidění jsou od 20.4. 2018 po dobu dvou měsíců. Otevřeno pondělí - neděle od 7 do 21 hod. Tak se tam určitě zajděte podívat!   

Zrušení konzultačních hodin

23. 4. 2018 se nekonají konzultační hodiny výchovné poradkyně Ivany Limburské.

Zrušení konzultačních hodin

16. 4. 2018 se nekonají konzultační hodiny ředitele školy.

Stránky