Aktuality

Pozvánka na Den otevřených dveří ve Friedrich-Schiller-Gymnasium v Pirně

Pozvánka na Den otevřených dveří ve Friedrich-Schiller-Gymnasium v Pirně.

Jak po Novém roce

Vážení rodiče, prozatím to vypadá, že nejméně 1. týden školy v roce 2021 bude probíhat opět distančně (kromě 1. a 2. tříd). Rozvrh pro online výuku necháme stejný jako když do školy chodily 1. a 2. třídy a najdete ho samozřejmě ve škole online. Doufám, že se situace během prvního týdne normalizuje natolik, že v dalším týdnu půjde do školy více ročníků. Pokud by se cokoliv změnilo, budu Vás samozřejmě informovat. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího v roce 2021 Petr Tlustý

Vzkaz od ministra školství Plagy - dny boje proti covidu

21. a 22. prosinec 2020 budou pro ZŠ, SŠ, konzervatoře, VOŠ a ZUŠ vyhlášeny jako dny boje proti covidu. O tyto dva dny se tedy prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky. Rodiče budou po tyto dva dny moci čerpat ošetřovné.
Robert Plaga
@RobertPlaga

Zpráva pro deváťáky

Zpráva pro deváťáky: Vážení a milí, letošní Schola Pragensis, veletrh školství a vzdělávání, se z pochopitelných důvodů koná on-line a to ve čtvrtek 26. 11. od 9:45. Pokud se veletrhu chcete zúčastnit, poproste vaše rodiče, ať vás ze čtvrtečních hodin omluví. Žáci, kteří se veletrhu nezúčastní, budou mít s jednotlivými vyučujícími konzultační hodiny dle současného školního rozvrhu. Program.

 

Stránky